” LIST”MIESIĘCZNIK-PIĘKNIE DZIĘKUJĘ..

1533937_651549944883179_707482782_nRedakcja Miesięcznika ” LIST „  sprawiła mi OGROMNĄ NIESPODZIANKĘ ! Czas jakiś temu Pani Marta, Redaktor Miesięcznika poprosiła mnie o podzielenie się naszą historią, opisanie wędrówki Kubusia szlakiem AUTYZMU. Opisałam…wczoraj dostałam egzemplarze z artykułem „NA SZEŚĆ STRON” o naszym losie . Zapach druku , oprawa , ilustracje…nie mogłam się nie wzruszyć . RAZ JESZCZE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ , piękna pamiątka .
Z Wami mogę tylko podzielić się treścią artykułu załączając skany stron. To oczywiście nie oddaje nawet w ułamku oryginału . Jezu, jak się cieszę – WYSZŁO PIĘKNIE !! DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!Udostępniłam skan publikacji na swoim profilu fb, można odczytać powiększając sobie tekst .Na blogu takiej możliwości nie ma . Można pobrać strony tekstu na swój komputer , dalej sobie powiększyć  treść  ( zapisane jest w jpg.).
Pytacie też, gdzie można zakupić Miesięcznik …jest dostępny w Księgarniach oraz , można internetowo na stronach sklepu wiara.pl i ksj.pl . Koszt egzemplarza – 8 złotych . Jest naprawdę pięknie zilustrowany, różne wartościowe treści . Od dzisiaj będę czytelnikiem , nie autorem tekstu na przykład .Miłe uczucie , zapewniam…Nic na siłę, to informacja do osób wiary katolickiej …innych zainteresować przekazy też mogą. Szanuję przecież Wszystkich bez względu na światopogląd Człowiek – to wystarczy..

Kuba 1Kuba 2Kuba 3Kuba 4Kuba5Kuba6

2 komentarze


 1. Babciu Gosiu Kochana, ja troszkę w innej kwestii:
  Babcie bywają różne,
  lecz każda pamięta,
  że jednakowo zawsze
  kochają wnuczęta.
  To samo je cieszy,
  to samo raduje:
  nasz pocałunek, uśmiech
  i słowo… Dziękuję!

  Ja Dziękuję TOBIE


 2. Piękny artykuł….
  Dla mieszkańców Krakowa dodam, że LIST można kupić w Księgarni WAM przy Bazylice OO.Jezuitów na ul.Kopernika 26

Comments are closed.