Książka

 

MOJA KSIĄŻKA… O KUBUSIU I DLA NIEGO .Nie, to nie jest dzieło .To prosty przekaz  emocji jak trwać  ,konfrontując  życie u boku dziecka z zaburzeniem. Skromny druk . Może tylko treść zaciekawi czytelnika. Treść, to spisanie myśli w formie pamiętnika.  To KRZYK o tolerancję wobec INNOŚCI !!!
Książka ma 290 stron .Koszt jednego egzemplarza – 27 złote wraz z przesyłką .Zamówienie – poprzez kontakt mailowy  babcia-gosia11@wp.pl Zamawiający- przytoczy dane do wysyłki, ja wskażę numer konta do wpłaty.
Dziękuję za zainteresowanie, zakupienie…Za wszystko. 

Małgorzata Klemczak
„Autyzm, chaotyczny taniec umysłu. Pamiętnik babci Kubusia”
Sygnatura produktu: ISBN 978-83-928698-6-3

Rok wydania: 2012
Wydanie pierwsze
Format: 13,5 x 20,5 cm
Stron: 296
Oprawa: miękka

Wydawnictwo: CYCERO. PL

 

Napisałam książkę celem zabezpieczenia Kubusia w środki na Jego leczenie. Słabnę sama coraz bardziej.Za czas jakiś i mnie może zabraknąć..Co wtedy?? Skąd dzieci będą czerpały finanse na terapie, leki, porady specjalistów?? Pytanie, które nie pozwalało żyć spokojnie …żyć jeszcze… tu i teraz…Pozostawiam po sobie jakiś ślad . Wierzę, że za czas jakiś Kubuś odczyta ten przekaz. Wierzę, że zrozumie jak bardzo jego kocham. WTEDY- TERAZ- ZAWSZE!!!

Aniołku..jeszcze jesteś malutki, wielu spraw nie pojmujesz. Budujemy bezpieczną kładkę, aby Twoje przejścia z krainy autyzmu do naszego świata nie bolały Ciebie i nas . Damy radę Motylku . MUSIMY !!!

 

Dodaj komentarz