NAPISZ E-MAILA

Napisz do mnie korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio na email:

babcia-gosia11[malpa]wp.pl

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

4 komentarze


 1. Szanowna Pani,

  Jestem studentką fizjoterapii z Lublina. Piszę pracę magisterską na temat wpływu hipoterapii na rozwój dzieci autystycznych. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.

  http://www.survio.com/survey/d/M1Z6Y8T9X4W6R5K1R

  Serdecznie dziękuję za udział w badaniu i okazaną przez to pomoc.

  P.S. Proszę o wypełnienie ankiety jeśli Pani dziecko uczestniczyło bądź uczestniczy takich zajęciach
  Pozdrawiam

  Odpowiedz

 2. Ja tylko chciałem przesłać takie zwyczajne pozdrowienia z Podbeskidzia. Trzymajcie się kochani, bo to także dzięki Wam świat jest lepszy. Babciu Gosiu: „pilotka na dyńkę i do przodu”!!!

  Odpowiedz

 3. Jestem rodziną dalszą dorosłego autysty a raczej Aspergera. Ma jest dorosły. Leczył się u psychiatry od 5 roku życia .Dopiero 2 lata temu stwierdzono Aspergera i to dzięki mnie bo chłopak mi zaufał. Również jako 9 letnie dziecko leżał w psychiatryku 2 miesiące. Diagnoza Shizofrenia.
  Przez tyle lat chodził na wizyty przepisywano środki na shizofrenie. Najwięszky laik gołym okiem stwierdził by autyzm . Całę jego życie to wiedziałam nie mogłam się nadziwić jak to możliwe ,że lekarze tego nie widzą. Teraz po moich rozmowach z nim otworzył się i lekarka dostała olśnienia. Niestey dalej leczenie jego to fikcja.

  Odpowiedz

  1. Dokładnie jest tak jak pani pisze. Z moim synem ‚Asparger’ też był wykluczany, na szczęście nie trafił do psychiatry tylko do dobrego diagnosty.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *