MÓJ WIECZÓR AUTORSKI- PRZEPRASZAM..

https://www.facebook.com/events/204163423102228/204974489687788/?notif_t=event_mall_reply

Życie samo scenariusz pisze. Moja rola jest od zawsze nieprzewidywalna .

Jutrzejszy dzień.18.11.2013 r. zapowiadał się niezwykle , wyjątkowo, pięknie.

Mój Wieczór Autorski ze swoją książką zorganizowany przez Fundację „Dlaczego Pomagam” w Elblągu . Wszystko było już zapięte prawie na ostatni guzik i…WIECZORU NIE BĘDZIE .

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH , którzy wiem, że chcieli mi zrobić niespodziankę, przyjechać .

Od kilku dni nie najlepiej się czuję…Dam radę , myślałam,  POJADĘ !! Wszak taka uroczystość jest tylko raz w życiu !! Wczoraj byłam u dzieci, wnuków. Córka bardzo źle się poczuła. Wirus położył Ją zmęczoną , wykończoną do łóżka . Zostałam z wnukami , młodszą Córką. Dzisiaj wróciłam do domu, telefon do Anety, aby jeszcze wszystko uzgodnić…słyszę w słuchawce cień zachrypniętego głosu .

Gosia, jestem chora jak nigdy, nie mam pojęcia , co się dzieje …

Poczułam jakieś déjà vu z wczorajszego dnia, nocy – jakbym widziała moją Córkę..

Nic ponad zdrowie! Wspólnie zapadła decyzja o konieczności przełożenia terminu spotkania .

Nie pytam dlaczego  ponowny cios, i tak stanu nie zmienimy . Może tak być musiało. Pokora pozwala mi zaakceptować wszystkie strzały , które los funduje ..

Raz jeszcze PRZEPRASZAM w imieniu swoim , Anety …O kolejnej dacie, może jeszcze w tym roku powiadomimy śląc ponownie ZAPROSZENIE .”To nie tak miało być, zupełnie nie tak” ..

5 komentarzy


 1. Witam.Bardzo nam przykro z powodu pani stanu zdrowia ,jednakże przykro nam również że nikt nie poinformował nas o odwołaniu pani przybycia i wszyscy liczną grupą czekaliśmy na panią w ratuszu….Nie każdy czyta pani blog o jego istnieniu część dowiedziała się szukając kontaktu z panią i w ten właśnie sposób okazało że pani nie przyjedzie oraz że spotkanie się nie odbędzie,jesteśmy bardzo rozczarowani złą organizacją czy też brakiem pozostawionych informacji.Większość z przybyłych zmieniła plany aby uczestniczyć w spotkaniu z panią.Pozdrawiamy i życzymy powrotu do zdrowia.

  Odpowiedz

 2. BOŻE< ORGANIZATOR ZAPEWNIAŁ MNIE , że wszystko zostanie poprawnie odwołane wraz z medialnym przekazem. Z tego , co wiem Prezes Fundacji " Dlaczego Pomagam' sama też jest chora ...Może to powód dezorganizacji . Tak mi PRZYKRO, nie wiem jak mogę się usprawiedliwić...Gdybym wiedziała, że to narazi kogokolwiek na niepokój..PRZYJECHAŁABYM nawet w stanie, w którym jestem. MOGĘ TERAZ TYLKO SERDECZNIE PRZEPROSIĆ . Jest mi okrutnie przykro, że nie tak wyszło . PROSZĘ, WYBACZCIE MI . Kiedy dojdzie do spotkania, ktoś zechce przyjść...mogę okazać epikryzy , które zblokowały ten WIECZÓR . CZEKAŁAM NA NIEGO tak długo....

  Odpowiedz

 3. Najważniejsze jest zdrowie!! Wieczór można zorganizować jeszcze raz. Może to nie był dobry czas, może na następny dotrze znacznie więcej osób?
  Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do sił!!!
  Przytulam!!!

  Odpowiedz

 4. A ja życzę Paniom powrotu do zdrowia, a jednocześnie jestem zadowolona że wieczór odbędzie się w innym terminie, ponieważ tak bardzo chciałam być na tym spotkaniu a w poniedziałek w którym miało się odbyć w żaden sposób nie mogłam przybyć. Jeszcze raz życzę dużo zdrowia i z niecierpliwością oczekuję nowego terminu.
  Anna

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *