POMÓŻMY RAFAŁKOWI !!!!!!

Kochani,

W gronie moich cudownych Autystycznych dzieciaczków jest wiele potrzeb. Jedne mniejsze, inne  większe.

Pomagamy sobie wzajemnie, bo tak trzeba. Magia Internetu daje tyle możliwości dotarcia , zapukania do Waszych SERC.  W gronie moich Przyjaciół jest Rafałek – chłopiec z najcięższą formą Autyzmu.

Chłopiec ma 16 lat…u boku cudowną, wielką  sercem Mamę. Rafałek nie mówi…Intensywne terapie nade wszystko przy ponadludzkim niekiedy zaangażowaniu Jego Mamy sprawiają, że chłopiec komunikuje się w znany, wypracowany wspólnie sposób.  Ostatnio Mama Rafałka zauważyła, że lubi dźwięki różnych instrumentów muzycznych…Dźwięki, wsłuchiwanie się w nie – to forma kolejnej terapii dla Rafałka .  KOCHANI…WIRTUALNE ANIOŁKI…potrzebny jest dla Rafałka sprzęt różnoraki ..

typu dzwonki, makarasy, bębenek , tamburyno, harmonijki, cymbałki, flety…wszystko to, co wydaje dźwięki. Jeżeli macie w domu takie instrumenty, nie potrzebujecie, Wasze dzieci wyrosły – proszę- skontaktujcie się z Ewunią, Mamą Rafałka . Poda Wam adres przesłania .  Nie prosimy o nowy sprzęt, ten pewnie jest drogi…ale używany, który leży sobie gdzieś, …a może być użyteczny tak bardzo w terapii innego dziecka…Podaję adres e-mail Ewy- Mamy Rafałka :  ewa373@op.pl oraz adres  bloga, który prowadzi o nim i dla niego  . Rafałek mieszka w niewielkiej miejscowości.. Zorganizowanie jakiejkolwiek pomocy dla chłopca graniczy z Cudem. Pomóżmy RAFAŁKOWI ….Dziękuję w imieniu swoim, Rafałka , Jego Rodziny..Dzisiaj Ty…jutro Ja…Razem damy radę.  Ujrzeć grymas uśmiechu na czyjeś twarzy , nade wszystko dziecka ….widok bezcenny..

www.pomozcierafalkowi.bloog.pl

ZNAJDZIEMY RAFAŁKU DOBRYCH ANIOŁKÓW…A TY IM ZAGRASZ NAJPIĘKNIEJSZE MELODIE , KTÓRE SAM SOBIE WYMYŚLISZ..DAMY RADĘ????? TAK SKARBIE…DAMY RADĘ….

BABCIA GOSIA

5 komentarzy 1. Pozwoliłam sobie umieścić apel na stronie Mariki. Wieżę w magię internetu i w dobro ludzkich serc. Dzisiaj tylko w ten sposób mogę pomóc. Pozdrawiam

  Odpowiedz

 2. niestety muzyki tylko słucham, nie zagram na niczym, więc nie mam instrumentów.
  A twoje zaangażowanie niezmiennie podziwiam, sama doświadczyłam jak bardzo jesteś pomocna, bezinteresowna… napiszę może jutro, zdrówko tym razem na mnie sie obraziło 🙁 sił brakuje..
  za Rafałka kciuki zaciśnięte, życzę mu całej orkiestry

  Odpowiedz

 3. Przyłącze się z wielka ochotą, nawet już w domu coś znalazłam. Pozbieram różne rzeczy z Loa i przekażemy. Pozdrawiam

  Odpowiedz

 4. Rafalku,Wszystkie dzieci sa…nasze.Ty tez.Wszystkie dzieci maja swoje Babcie.ALE TY MASZ BABCIE PRAWDZIWA,WIELKA,PELNA MILOSCI !!! Zazdroszce Ci takiej Babci.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *