MOJE ŚWIĘTO JUŻ SKOŃCZONE…

Cześć Boziu,

Moje ŚWIĘTOWANIE już się zakończyło dzisiaj. Byli tylko moi najbliżsi…Inne ciocie i wujkowie przyjdą do mnie troszkę później, jak ta moja kwarantanna się skończy. Nie mogę jeszcze mieć kontaktu z wszystkimi, no bo bym mógł się znowu rozchorować. Tego nie chcę… przecież wiesz???  Dmuchałem świeczki na moim torcie. Nie  mogłem się doczekać tej chwili..

Dostałem troszkę prezencików. To takie miłe jest …

Najbardziej, to pewnie się cieszyłem z mojej ZŁOTEJ RYBKI, co dostałem od Rodziców. To jest Dorotka w takiej kuli szklanej. Pokochałem ją tak bardzo zaraz. Mówię do niej i ją karmię. Mam kolejnego żywego, prawdziwego PRZYJACIELA. Piorunek i Dorotka – mój piesek  i  rybka moja .

Goście pojechali , idę spać. Dzień taki fajny był….taki świąteczny…Bo to było moje ŚWIĘTO…URODZINKI PIĄTE. Wszyscy mi zdrówka życzyli…żebym urósł taki duży jak mój Tatuś…I tak będzie pewnie,….bo ja tak się staram i wszyscy.  Dziękuję Boziu, że w ten dzień byłem grzecznym chłopcem, przytulałem się mocno …najbardziej chyba do dziadka. Kocham Jego…Wszystkich kocham…Oni mnie też. Tak mówią …no to im wierzę…Kubuś.

JA MAM AUTYZM !!! POZNAŁBYŚ NA ULICY MOJĄ INNOŚĆ ??  POZNAŁBYŚ, ŻE MÓJ MÓZG JEST CHORY ? …WIEM, ŻE NIE. TO JEST WŁAŚNIE TA TAJEMNICA.WYGLĄDAM JAK TY I TY,…A JESTEM ” INNY”. KIEDY SPOTKASZ MNIE , ZAUWAŻYSZ „DZIWNE ZACHOWANIE” – NIE KRYTYKUJ MNIE…TO NIE MOJA WINA, ŻE MAM SPLĄTANE MYŚLI…DZIĘKUJĘ ZA TWOJĄ TOLERANCJĘ. KUBUŚ.

4 komentarze


 1. Wszystkiego dobrego Kubusiu – całusy od Nas wszystkich.

  Odpowiedz

 2. Wszystkiego najlepszego Kubusiu,dużo zdrówka Ci życzymy i byś na swej drodze spotykał samych dobrych ludzi.Buziaków mnóstwo przesyłamy ♥

  Odpowiedz

 3. Witam Was serdecznie moi Kochani 🙂
  Nie miałam trochę internetu i przegapiłam tak ważną uroczystość jak urodzinki Kubusia.
  Serduszko moje wszystkiego najlepszego,dużo zdrówka ,spełnienia wszystkich marzeń-tych małych i tych dużych.Samych dobrych aniołków na twojej drodze.
  Zdrówka dla rodziców i ukochanej babci:):)
  Powodzenia kochani:)
  Sciskam i przytulam mocno.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *