♥ POMÓŻ MI-KUBUŚ♥

„Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód”. 

” Kiedy możemy zauważyć mo­ment, gdy kończy się noc a zaczy­na dzień?
„Kiedy pod­chodzi do nas ob­cy człowiek, spontanicznie poda swoją dłoń , pomoże wstać . Jest anonimowym Przyjacielem.  To jest chwi­la, gdy kończy się noc, a zaczy­na dzień. 

CZEŚĆ ANIELE, DZIĘKUJĘ, ŻE TUTAJ WPADŁEŚ…

CHCIAŁBYŚ MNIE JAKOŚ WESPRZEĆ? PRZEKAZAĆ ZŁOTÓWKĘ  NA MOJE LECZENIE ??

ZOSTANIESZ MOIM BOHATEREM ?? DZIĘKUJĘ. KUBUŚ .

TUTAJ ZNAJDZIESZ SPOSÓB, JAK WESPRZEĆ MOŻESZ…PRZECZYTAJ  >>>>DECYZJA JEST TYLKO TWOJA !!

5dfaa31f773ce501173d2b01a2b86dca2151MOŻESZ TEŻ WPŁACIĆ DAROWIZNĘ NA KONTO FUNDACJI . KAŻDA ZŁOTÓWKA  PODAROWANA , TO JEDEN SUPEŁEK W GŁÓWCE ROZPLĄTANY …

Fundacja Krystyny Ciołkosz ” Za Szybą”

ul. Armii Krajowej 4a/4

50-541 Wrocław

BZWBK

nr. konta : 91 1090 1522 0000 0001 0508 2692

z dopiskiem : ” na leczenie Jakuba Olszowego „

Dla przelewów z zagranicy :

Kod SWIFT ( BIC) :  WBKPPLPP

PL 91 1090 1522 0000 0001 0508 2692   z dopiskiem ” ” na leczenie Jakuba Olszowego „

Możesz też mnie wesprzeć kupując książkę o mnie . Moja Babcia ją napisała ” Autyzm, chaotyczny taniec umysłu ”  Jak ją nabyć, Babcia napisała na blogu .

TUTAJ JEST WSZYSTKO OPISANE , TYLKO KLIKNIJ NA TEN LINK….DZIĘKUJĘ

http://pomagamy.dbv.pl/readarticle.php?article_id=309

3 komentarze


  1. My też mam konto we Fundacji, ale gdy czytam apele innych dzieci jest tak bardzo mi przykro, że my rodzice musimy żebrać o pomoc dla naszych chorych dzieci. Czy my w ogóle żyjemy w cywilizowanym państwie?Jeśli terapia jest skuteczna, bo jest, to dlaczego nie należy nam się w ramach NFZ , czy kształcenia? Tego to ja nijak pojąć nie mogę.

    A trzymać w przypływie agresji , raczej bym nie trzymała, może lepiej zabezpieczyć otoczenie, by dziecko sobie nie zrobiło krzywdy.
    Pozdrawiam serdecznie.


  2. Niech Pan Bog Leczy ciebie Kubusiu Swoja Wielka Miloscia.Twojej mamie i babci niech aniolkowie pomagaja.Mam 3 synow.Niech Bog CZOWA NAD WSZYSTKIMI DZIECMI NA CALYM OBLICZU ZIEMI>Prosmy zeby ludzie otwierali swoje SERCA I USZY,i Oczy i swoje portwele aby tym co maja od Boga potrafili dzielic sie z innymi.A to naprawde sie oplaca.Chociazby widzac USMIECH DZIECKA>Calusek Kubusiu.


  3. Jestem pod ogromnym wrazeniem ,,weszłam tu przez przypadek i zabrakło mi słów siedziałam przy tym ponad 2 godziny ,jestem z wami kochani ,,Kochana babciu jestes wielka

Comments are closed.