SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

„Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech , pamiętaj jaki spokój można znaleźć w ciszy.

O ile to możliwe bez wyrzekania się siebie bądź na dobrej stopie ze wszystkimi.

Wypowiadaj swą prawdę jasno i spokojnie , wysłuchaj innych nawet , kiedy „nudzą”. Oni też mają swoją opowieść.

Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Porównując się z innymi możesz stać się próżny lub zgorzkniały.

Zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie.

Niech twoje osiągnięcia zarówno jak i plany będą dla ciebie źródłem radości.

Wykonuj swą pracę z sercem, jakkolwiek byłaby skromna .

Bądź sobą ! Nie udawaj uczucia, ani nie podchodź cynicznie do miłości, albowiem wobec oschłości i rozczarowań ona jest wieczna jak trawa.

Rozwijaj siłę ducha, aby mogła cię osłonić w nagłym nieszczęściu.

Nie dręcz się tworami wyobraźni. Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności.

Obok zdrowej dyscypliny bądź dla siebie łagodny.

Jesteś dzieckiem wszechświata nie mniej niż drzewa i gwiazdy. Masz prawo być tutaj..

W zgiełku i pomieszaniu życia zachowaj spokój ze swą duszą.

Przy całej swej złudności i znoju i rozwianych marzeniach jest to piękny świat.

Bądź uważny. Dąż do szczęścia.”

Staruszek  2012 Rok  za kilkanaście godzin odejdzie w czas przeszły.

Życzę Wam Kochani, aby ten Nowy 2013 Rok  był datą, z którą nie będziemy chcieli się rozstać.

Życzę , aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.  Życzę , aby dominowała wzajemna życzliwość, zrozumienie,  Miłość  .  Wyzwólmy z siebie te najpiękniejsze emocje, spoglądajmy na twarze ludzi. Przesyłajmy im uśmiech szczery ot tak, to wystarczy. Podajmy dłoń staruszce, przeprowadźmy przez jezdnię. Drżąca, spracowana ręka delikatnym uściskiem podziękuje. Twój gest będzie Jej szczęściem.

Nade wszystko Życzę zdrowia, bo ono jest najważniejsze.  Zostawmy wszystkie troski za drzwiami starego roku . Przejdźmy radośnie w przyszłość  z ogromnym optymizmem .

Tradycyjnie już Życzę, aby najwierniejsze Przyjaciółki – Wiara, Pokora, Cierpliwość, Miłość i Nadzieja szły u Waszego boku . Będzie lepiej…MUSI, po prostu MUSI – uwierzmy w siebie z całych sił !!!!!!!

Babcia Gosia

16 komentarzy


 1. Gosiu,Szczęśliwego Nowego Roku!Zdrowia przede wszystkim dla całej Waszej Rodzinki,radości z kolejnych „kroczków” Kubutka,tony optymizmu i ogrom wiary…i samych dobrych Aniołów dookoła:) Ściskam mocno.Beata


 2. Babciu Gosiu, wszystkiego co dobre i piękne dla całej Twojej rodziny. Kubusiowi zdrówka i wyrwania się na dobre ze szpon autyzmu, zdrowej wnusi abo wnusia. Zdrowia dla całej rodziny i nie gasnącej wiary i walki. Babciu Gosiu z Tobą w Nowy Rok jest śmielej. Trwaj przy nas nie ustanie. Pozdrawiamy Zaszki z Wielkiej Łąki.


 3. Gosiu, dziękuję za piękne życzenia. Wierzę, że wszystkie się spełnią. Najwierniejsze Przyjaciółki były, są i będą do końca.
  Wszystkiego co piękne dla całej Twojej Rodzinki


 4. Gosiu Kochana!
  Z całego serca życzę Tobie i Twojej rodzince wszystkiego co najlepsze w Nowym 2013 Roku!!!Przesyłam mnóstwo buziaczków od nas wszystkich:*


 5. Na nowy, dobry rok przyjmij szczere życzenia
  szczęścia i żadnych trosk. Czas nadzieją się
  podzielić, życzeń złożyć moc, gdy szampana korek
  strzeli w sylwestrową noc.


 6. Gosiu. Wszystkiego dobrego na każdy dzień Nowego Roku. Pozdrawiam serdecznie


 7. Babciu Gosiu……przyszła babcia Ela i wujek Paweł, życzą Wam z całego serca tego co najlepsze, najszczęśliwsze i najpiękniejsze w Nowym 2013 Roczku.

  Pozdrawiamy Elka z Pawłem


 8. Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak wiec dużo optymizmu i wiary w nadchodzące dni, aby były przepełnione miłością i radością. I mimo tego, że to 2013 rok, niech przez 365 dni szczęście Was nie opuszcza.


 9. Gosieńko nasza kochana, zyczymy Tobie i Twojej rodzinie przede wszystkim dużo dużo zdrówka i siły. I oby ten młody czlowiek , który pojawi się w Waszej w 2013 r. wniósł do Waszego zycia duzo radości i miłosci.
  🙂


 10. Babciu Gosiu wszystkiego co najlepsze dla całej rodzinki.
  Szczęścia,co radość daje,miłość,co niesie pokój, zdrowia,co rodzi wytrwałość,wiary,co nadzieje prowadzi,dni wypełnionych do końca,nowych wschodów słońca i niech więcej takich rzeczy Nowy Rok 2013 Ci użyczy.Pozdrawiaczki


 11. Stary Rok mija lecz marzenia zostają, niech one się wszystkie spełniają, i z Nowym Rokiem niech los odmieni, a ogród życia wnet się zazieleni. Oraz szelestu w kieszeni i słońca promieni i aby rok 2013 cały był po prostu wspaniały!!!


 12. Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie
  wszystkich marzeń, a gdy się one już spełnia niech dorzuci garść nowych
  marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!


 13. Radości i powodzenia oraz wiele pomyślności i mnóstwo miłości dla Kubusia i całej rodziny a dla Babi Gosi siły i cierpliwości. Pozdrawiamy z Majusiowego świata 🙂


 14. „Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich”. (kard. St. Wyszyński)
  Gosiu dziękujemy Ci za Twoje wielkie serce, które dajesz nam i innym, dziękujemy za Twoje wielkie serce i ogrom ciepła, które płynie z niego. Tobie i całej Twojej rodzinie życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień oraz zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka.
  Pozdrawiamy serdecznie


 15. Gosiu, dla Ciebie i całej rodzinki dużo, dużo zdrówka, spełnienia wszystkich marzeń oraz dużo, bardzo dużo miłości. Niech w tym roku, poukłada się wszystko to co nie zdążyło w ubiegłym. A maluszek, który przyjdzie w tym roku na świat da Wam jeszcze więcej pozytywnych chwil i wytrwałości. Buziaczki dla słoneczka mojego Kubusia.

Comments are closed.