O KUBUSIA URODZINKACH!!

Cześć,

Już po  Święcie moim jest urodzinowym. Fajnie  było. W czwartek przyszło do mnie troje dzieci z zerówki mojej. Miało być pięcioro, ale dwójka chora była i nie mogli przyjść .

Bawiliśmy się super! Mamusia i ciocia Kamilka dużo konkursów nam przygotowały.

Były balony, a w nich karteczki z zagadkami. Ktoś wylosował na przykład balonika z numerem 7, przebił jego szpilką , a tam była karteczka z zadaniem…skacz i kumkaj jak żabka, albo stój na jednej nodze jak bocian…Takie tam różne. Wesoło było .

W sobotę były moje babcie, dziadek, ciocie i wujek mój . Znowu dmuchałem świeczki na torcie …Aż sześć już !!!

W sobotę…no to ja tak wszystkich zaskoczyłem …Nikt mi nie podpowiedział…Sam wymyśliłem, że jestem takim magikiem, artystom takim i przygotowałem przedstawienie!! Powiedziałem….Panie i Panowie tylko patrzcie !!! Stanąłem sobie , Oni siedzieli…a ja zacząłem wyciągać spod koszuli różności, które sobie tam włożyłem…Nikt nie widział , kiedy je tam schowałem i ILE SCHOWAŁEM tych rzeczy !!!

Wyciągałem kolejno autka, ludziki ..tak dużo tego było. Wszyscy  bardzo się śmiali ! Kiedy wyciągnąłem lornetkę…, to już pękali prawie ze śmiechu!! Gdzie ja to wszystko „upchnąłem”…i jak…Przecież nic widać nie było !! Tyle śmiechu , radości i zabawy..

Taki miałem pomysł .

A prezenty?  Ja się cieszę z wszystkiego, co jest podarowane. Z każdej zabaweczki, która jest mi dana. Skaczę z radości zawsze !!!

TAK , to były moje pierwsze w życiu Urodziny, które sam ze zrozumieniem przeżywałem !!! W poprzednich latach…nie rozumiałem wielu spraw, nie mówiłem jeszcze. Cieszyłem się zawsze po swojemu…Wolałem jednak  oddalić się od gości , sam się czymś zająć …Teraz byłem cały czas z wszystkimi  …To mój kolejny sukces …runda w życiu, którą wygrywam!!!Dajesz wiarę?? Trudna praca przynosi efekty …Dalej będę ciężko pracował , bo tak trzeba. Do METY zwanej pełna samodzielność, kontakty, mowa, zrozumienie pełne…jeszcze daleko…To nic  !!! Idę dalej szukać  kolejnych puzzli …kolejnych fragmentów umysłu , które ułożą się w obrazek…mój obrazek !!

To było moje życzenie dmuchając świeczki na torcie…Troszkę podpowiadali dorośli to marzenie. Ja nie zaprzeczyłem …

4 komentarze


  1. No i dobrze Kubusiu, ze dorośli podpowiadali, bo trzeba iść do przodu bo za niecały rok bedą kolejne urodzinki. Buziaki


  2. Jaki On dorosły się wydaje,już nie jest takim malutkim chłopczykiem,Kubuś wygląda już jak mały mężczyzna,buźka nie jest już taka dziecięca bardzo;)I te sukcesy to wszystko razem daje świetny efekt,jeszcze raz wszystkiego naj!A ten pomysł Kubusia,z magikiem super!


  3. Kubusiu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, przede wszystkim dużo zdrówka !!!!!!!!

    Babciu Gosiu przepraszam ze trochę się spóźniłam z życzeniami dla Kubusia 🙂 U nas też urodzinowo, 2 tygodnie temu 2 latka kończył Wiktor a dziś 3 latka kończy Wojtuś. Ehh jak ten czas szybko leci, a najgorsze jest to że nie wiem co nam jeszcze przyniosą następne lata. Pozdrawiam cieplutko


  4. duży chłopczyk, fajny, uśmiechnięty szczerze i promiennie:) piękny widok
    Spóźnione ale szczere życzenia. Przede wszystkim ZDROWIA, dla Kubusia i wszystkich, którzy Go kochają:)
    A my dziś po Juniora imprezie urodzinowej… 13 lat!!

Comments are closed.