AUTYZM -Filmik z Kubusiem

ANIOŁY SĄ WOKÓŁ – TO JASNE!!!!!!  BEZ NICH ŚWIAT BYŁBY SZARY, BEZNADZIEJNY.

WIEDZA, ŻE ANIOŁY CZUWAJĄ, NIE POZWOLĄ UPAŚĆ JEST TĄ MAGIĄ, KTÓRA DODAJE TONY SIŁ…..

PONIŻEJ FILMIK…….. KRÓTKIE 5 MIN DANE Z SERCA TAK WIELKIEGO PRZEZ ANIOŁA, KTÓREGO NIE WIDZIAŁAM W ŻYCIU NA OCZY…..KONTAKT JEDYNIE TELEFONICZNY, E-MAILOWY. WRAŻLIWOŚĆ OSÓB NA DRUGIEGO CZŁOWIEKA  JEST TONĄ POZYTYWNEJ ENERGII. W TAKI SPOSÓB WŁAŚNIE CZŁOWIEK POMAGA CZŁOWIEKOWI….

CZAS TRWANIA KRÓTKIEGO FILMIKU…..5 MIN………MONTAŻ  KILKANAŚCIE DŁUGICH GODZIN………EFEKT….TO DAR  DLA CHOREGO KUBUSIA OD JEDNEGO, MOŻE KILKU ANIOŁÓW , KTÓRZY WŁOŻYLI  SWOJĄ PRACĘ —-TO COŚ, CO MA SWOJĄ NAZWĘ………SZCZERĄ, BEZINTERESOWNĄ MIŁOŚĆ..

DZIĘKUJĘ AGNIESZKO, DZIĘKUJĘ RESZCIE…..NAPISZĘ  WIĘCEJ, JAK  WRÓCĘ DO ZDROWIA….JESTEM SAMA TROCHĘ SŁABA….

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7RvgdXlwoag[/youtube]

KUBUSIU, TO TWOJA HISTORIA…….DAR FILMIKU OD CIOCI I WUJKÓW, KTÓRYM KIEDYŚ SAM PODZIĘKUJESZ ……

4 komentarze


 1. 🙂 Nie ma za co 🙂
  Małgosiu, kilkanaście godzin zajęło planowanie filmu 🙂 Zbieranie materiału, szukanie pomysłu. Miało być co innego – wyszło to co na obrazku 🙂 Sam montaż – dłuugi wieczór 🙂 Tamten pomysł nie zmarnuje się. Macie pełno zdjęć w galerii a ja – masę wolnego czasu 🙂 Wszystko dla Kubusia. Chciałabym aby się udało.. Macie olbrzymie pokłady miłości, dla Kuby to bardzo ważne.
  Duuużo zdrówka życzę! Kubusiowi i Tobie Małgosiu! 🙂


 2. A ja na filmiku się poryczałam…. no bo ja taka rycząca jestem 😉 Aga ma wielkie serce i wielki człowiek z niej…. ja się dołączam do Pani że Aga to anioł 🙂 a filmik idzie w świat 🙂 do dobrych ludzi którzy na pewno nie odmówią pomocy. Całuski dla Kubusia i moc gorących uścisków dla Pani z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.Gaba


 3. oglądam filmik i płacze sama rozumiem co musi Pani przeżywać codziennie autyzm to straszna choroba która także dotknęła mojego synka a oglądając filmik o Kubusiu przypomniałam sobie jak byłam szczęśliwa gdy sama zostałam mamą a później gdy mój synek rozwijał się inaczej niż jego rówieśnicy teraz ma 6 lat i nic nie mówi tylko mama i baba jak smutno musi być mojemu mężowi nie woła do niego tata ale na swój sposób pokazuje że go kocha zazdroszczę rodzicom zdrowych dzieci które opowiadają im co robiły w szkole ja na razie nie mam tego zaszczytu ale mam nadzieje iż rehabilitacja oraz modlitwa pomogą aby nasze skarby poradziły sobie w życiu pozdrawiam


 4. Przepiękny filmik 🙂
  I ta piosenka ….

  Kubusiu ZDROWIEJ!

Comments are closed.