BÓG SIĘ MAMO NIE POMYLIŁ, MAM WAS

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7Ov72Dfl4KI[/youtube]

Tekst tej piosenki jest powielany tysiące razy…powielany nade wszystko przez osoby, które co dnia podejmują wyzwania w walce z chorobą dziecka.Wyzwania te nasycone są tolerancją, pokorą, cierpliwością, miłością. NIE ROZPACZAJ MATKO, NIE ROZPACZAJ OJCZE NAD LOSEM DZIECKA SWEGO….TAKIM OBDAROWAŁ WAS BÓG I TRZEBA TEN DAR – ŻYCIE ZRODZONE Z MIŁOŚCI WSPIERAĆ Z CAŁYCH SIŁ. SIŁ WAM NIE ZABRAKNIE, CHOCIAŻ ZWĄTPIENIE PRZYCHODZI W NAJBARDZIEJ TRUDNYCH DNIACH. BEZNADZIEJA, BEZUSTANNA WALKA O KAŻDY DZIEŃ, O KAŻDE LEPSZE JUTRO….TO SZLAK , KTÓRY TRZEBA POKONYWAĆ . ZA LAT KILKA, KILKANAŚCIE TEN GĄSZCZ CIERNI ODDALI SIĘ, A WASZA DROGA USŁANA BĘDZIE MCHEM….TYLKO TRZEBA W TO MOCNO WIERZYĆ.

TAK -MOJE DZIECI…….BÓG SIĘ NIE POMYLIŁ….MAMY MAŁY DIAMENT – NASZEGO KUBUSIA, KTÓRY OSZLIFOWANY UKAŻE SWÓJ PIĘKNY UMYSŁ JUŻ ZA CZAS JAKIŚ….CZEKAJMY NA TĄ CHWILĘ POKORNIE. SIŁ NAM, WAM NIE ZABRAKNIE , BO JESTEŚCIE WYJĄTKOWYMI RODZICAMI . MAMUSIU, TATUSIU – WASZA MIŁOŚĆ JEST ZE MNĄ OD CHWILI POCZĘCIA, NARODZIN ….CAŁY CZAS…DZIĘKUJĘ. KUBUŚ.


3 komentarze


  1. bardzo piękna piosenka ,piękniejszej nie słyszałam .dzisiaj słyszałam ją pierwszy raz ,gram ją przez cały czs ,nie wiem kiedy skończę

    Odpowiedz

  2. Usłyszałam tą piosenkę dzis w kościele na rekolekcjach ,nie mogłam się powstrzymać od łez,mój wnuczek ma porazenie mózgowe ,pomyślałam omojej córce ,ktora jest pszynim 18 lat i nigdy się nie skarży tylko DZIEKUJE BOGU ,ŻE GO MA.

    Odpowiedz

  3. Słowa piosenki chwytające za serce każdego człowieka -łzy sie cisną do oczu patrząc na te kochane dzieci.Wam drodzy rodzice dźwigający taki ciężar niech Wam Bóg błogosławi a błagalne spojrzenia dzieci niech ukoi ból.Jesteście wielcy że znosicie taki ciężar.Życzę samych słodkich uśmiechów od swych pociech.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *