SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ..

2_lata_blogZakończył się okres księgowania podarowanego 1% odpisu z podatku .

Wszystkim, którym los Kubusia nie był obojętny , wskazali Jego subkonto do przelewu –

całym Sercem Babci DZIĘKUJĘ!!!!!

DZIĘKUJĘ w imieniu Rodziców Kubusia , Jego samego.

Nad  losem Kuby pochyliło się  70 osób . Niestety , nie znam Waszych danych , które są w dyspozycji Urzędów Skarbowych . Łącznie w tym roku Kubuś pozyskał 3.845 zł, 50 gr .

DZIĘKUJĘ za każdą złotówkę, która pachnie dobrem. Dzięki WAM anonimowi darczyńcy możemy kontynuować bardzo kosztowne terapie , które wyrywają Kubusia do naszego, zdrowego świata .

Pierwsze dwa lata podjęłam samodzielnie wyzwanie , wszystkie środki, które zarobiłam , stanowiące jakąś nadwyżkę przeznaczyłam na terapie wnuka . Byłam pewna, że dam radę, będziemy niezależni .

Niestety, los inaczej skierował naszą ścieżkę . Zaciągane kolejne kredyty ,wzrost kosztów utrzymania – przerosło mnie wyzwanie. Czwarty rok Kubuś jest podopiecznym Fundacji „ Za szybą”, tam ma swoje subkonto , „skarbonkę”, z której czerpiemy podarowane kwoty .

Wiem, ile osób potrzebuje wsparcia , ile ludzi żyje tylko dlatego, że jesteście Wy – DARCZYŃCY .

Każda cegiełka podarowana Kubie, to krok do przodu , wyzwolony fragment umysłu z kokonu , którego nie widać. Obecnie ze swojej strony mogę nadal tylko dawać pokłady Miłości , które są cały czas takie same . Miłość jest bardzo, bardzo ważna , jednak za nią nie opłacę kolejnych godzin procesu uwalniania Kubusia z zaburzenia z udziałem specjalistów .

Matematyka jest bardzo prosta ; godzina terapii , to koszt 60 zł. , wizyty u specjalistów – 100, 150 zł .

Początkowo tych godzin w tygodniu miał około 30. Intensywna terapia behawioralna , logopedyczna , neurologopedyczna, sensoryczna .

Często ordynowane leki na inne zaburzenia , infekcje – w aptece pozostawia się 100, 250 zł .

Boli, że los człowieka dyktowany jest zasobem środków finansowych , które musisz inwestować .

Kubuś ,mój dzielny wnuk jeszcze nigdy nie był na turnusie rehabilitacyjnym. Koszt takiego wyjazdu to 4000-6000 zł. Przeznaczenie kwoty w tej wysokości – nie wstydzę się przyznać, nie stać nas – zwyczajnie .

Dzięki pomocnym dłoniom możemy pobierać jeszcze kilka miesięcy kwoty z tej skarbonki, prowadzić Kubusia dalej bezpiecznie . Czy ta kwota wystarczy na kolejny rok ?- nie , na pewno nie .

Teraz cieszymy się z tego, co mamy…Z czasem pomyślę, co dalej .

DARCZYŃCO – dziękuję Tobie , że swoje myśli skierowałeś w Jego stronę. Kubuś jeszcze nie rozumie magii dobra, którym został obdarowany . Wielu spraw nie rozumie . To nic ! Idzie do przodu , pozostawił za sobą ciemny tunel dzięki Tobie, Tobie i Tobie . Może za kilka lat spotka Ciebie , patrząc prosto w oczy sam powie  DZIĘKUJEMY! Obecnie w Jego imieniu -Babcia Gosia.

 10390947_535242256609274_5988538278736201232_nKubutku ; do Ciebie , kiedyś przeczytasz ….

– Wierzysz w cuda?
  – Tak.
  – Naprawdę?

A czy widziałeś jakiś cud?

     – Cud? Oczywiście.
  – Jaki?
  – Ciebie.
   – Mnie? Czyżbym był cudem?
– Tak.
– Nie rozumiem?

     – Oddychasz. Masz delikatną i ciepłą skórę. Twoje serce bije. Widzisz. Słyszysz. Biegasz. Jesz. Śpiewasz. Myślisz. Śmiejesz się. Kochasz. Płaczesz…

     – Czy tak?.. I to jest właśnie cud?

IMG_20140918_105141Ty Maleńki jesteś tym moim CUDEM – tego jestem pewna najbardziej…Ty i Klaudynka , moje dary..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *