PROSZĘ, WESPRZYJ TYCH, KTÓRZY POMOGLI KUBUSIOWI

Autyzm stał się częścią życia mojej Rodziny sześć lat temu. Bardzo trudno było zrozumieć , że najdroższa sercu osoba nagle zniknęła ze swoim umysłem w przestrzeń , której nie znaliśmy.Przeogromnie trudna praca wspierana z udziałem cudownych terapeutów pozwoliła na systematyczne uwalnianie fragmentów splątanego autyzmem umysłu Kubusia.

Właśnie terapeuci, ich zaangażowanie , pomoc sprawiły, że Kubuś dzisiaj tak pięknie funkcjonuje.

Wiem, że bez ich wsparcia nie zrobilibyśmy postępów . Wiem też, że tych osób o wielkim sercu, którzy nie z przeznaczenia, a świadomie , dobrowolnie służą pomocą jest nadal zbyt mało.

W Toruniu rozpoczyna działalność Instytut Terapii i Badań nad Autyzmem „Zrozumieć Niepojęte”. Chcąc, aby dzieci mogły uwalniać się z tajemniczego kokonu potrzebna jest nie tylko wiedza, ale ogromna ilość pomocy dydaktycznych , sprzętu itd. Pozyskanie środków z budżetu państwa- wiemy, jak to jest.

Kilka osób z otwartymi na oścież sercami wobec tych najbardziej potrzebujących wsparcia – zaburzonych dzieciaczków zbiera kwotę , która pozwoli na zakup wyposażenia pomieszczeń do poprawnej terapii . Skorzystali z formy zbiórki, która mi osobiście pomogła lat temu kilka wstecz na pozyskanie środków, by książka „ Autyzm chaotyczny taniec umysłu” nie leżała jako brudnopis w szufladzie, a mogła zostać wydrukowana. Portal PolakPotrafi pomógł w realizacji wielu projektów. Tym razem o wsparcie proszą ONI – pracownicy Instytutu Terapii i Badań nad Autyzmem.

Proszę- jeżeli tylko możesz – wesprzyj ich szlachetny cel płacąc nawet 5, 10 zł na konto udostępnione przez portal.

Jestem pewna, że i mój Kubuś skorzysta z pomocy nowej placówki . Podaję linka do strony, gdzie dobre Anioły proszą o wsparcie. Pomożesz Ty, Ty i TY ??? DZIĘKUJĘ w ich i swoim imieniu . Babcia Gosia.

https://polakpotrafi.pl/projekt/zrozumiec

https://polakpotrafi.pl/projekt/zrozumiec