TAK BARDZO PROSZĘ ….

images„Własną pomoc daj pierwszy; pomoc przyjaciela przyjmij na końcu”. Przysłowie mongolskie

Dzisiaj wpis o bardzo, bardzo delikatnej tematyce .OGROMNA PROŚBA O POMOC , WSPARCIE dla Rodziny , która bez swojej winy popada w biedę. Każdy z nas ma takie etapy w życiu, kiedy los rzuci na rozdroże , nie widać drogowskazu , którędy pójść dalej . Jedna z moich wirtualnych PRZYJACIÓŁEK , z którą piszę, rozmawiam od kilku miesięcy – WSPANIAŁA MATKA chłopca , któremu kilka miesięcy temu postawiono diagnozę „ AUTYZM” – znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej .

Ona jest bardzo skromną , skrytą osobą…nie żali się na los, który doświadcza . Pokora , często łzy niemocy …nie potrafi prosić o nic . Długo musiałam przekonywać, że to ja poproszę o wsparcie dla nich – DZISIAJ ZGODZIŁA SIĘ . Wiem, że gdybym sama dała radę- zabezpieczyłabym ich we wszystko. Niestety , sama nie podołam …stąd moja prośba .

Potrzebna jest odzież dla chłopca „ tego Elfa , któremu Autyzm zrodził chaos w główce „ .

Chłopiec ma 11 lat – wzrost 146- do 160 cm. Nade wszystko odzież jesienno – zimowa ( spodnie, bluzy , kurtka, swetry – wszystko się przyda ) , numer buta – 37 .

Mama ma rozmiar 44-50 – również odzież damska , której nie wymienia od lat ….nie ma za co – po prostu , numer buta – 39 – półbuty , może kozaczki .

Ojciec ma rozmiar 185 cm, w pasie 92-93 cm , rozmiar buta – 42 .

Zapewne tam, gdzie zaczyna brakować wszystkiego potrzeba też wszystkiego na przetrwanie …

Środki czystości, żywność .Często w szafach robimy „przegląd”…coś się znudziło, kupimy nowe .

Dla nich – Wasza używana odzież będzie nowa …W ich IMIENIU PROSZĘ , POMÓŻMY …

Szanując ich prywatność – tych, którzy mogą się czymś podzielić proszę o kontakt na priv- email , ja podam dalej adres do ewentualnej wysyłki . Jeżeli nie będziesz miał środków na wysłanie „daru serca” , pokryję ze swoich środków te koszty . Czy to jest zbiórka publiczna ?- nie wnikam. JESTEM PEWNA _ MUSZĘ IM POMÓC !!.

Całego świata nie zbawię – wiem. Wiem też , że radość z każdego dla nich podarunku ma i dla mnie niezwykłe znaczenie . WARTO POMAGAĆ ..Tego jestem pewna na milion procent „. DZIĘKUJĘ z góry za zrozumienie ….

„Nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia”.

Babcia Gosia