FRANIO INSPIRACJĄ DO NAPISANIA KSIĄŻKI

1616233_588411924585634_1092362693_nWIARA CZYNI CUDA – to jasne jak Słońce . Sporo osób może nie wie, ale…..kto prowadzi bloga z tematyką niepełnosprawności nie może nie znać historii FRANKA – cudownego maluszka , który swoim urokiem podbija SERCA tysięcy z nas .

Choroba Franka, to nie jedno, a kilka zaburzeń bardzo poważnych. Ten drobny chłopczyk daje z siebie wszystko, aby wygrywać kolejne dni . Wspiera Krasnala nade wszystko WIELKA SIŁA WSPANIAŁYCH RODZICÓW , siostry, którzy  trudny szlak pokonują, co dnia. Malutki Franio i walka o niego …wielu z Was zapewne wie, że Rodzice sprzedali dom , żeby przeprowadzić się do Opola …leczyć dziecko .

Agnieszka…Mama Franka  jest „oazą” wiedzy  na temat różnych  rozwiązań problemów dotyczących osób niepełnosprawnych . Swoją wiedzę wraz z innymi  Przyjaciółmi przelewa na papier. Marzą o wydaniu książki , która będzie drogowskazem dla osób zdrowych , KRZYKIEM o tolerancję , pojęciem , że niepełnosprawny w Rodzinie, to nie koniec świata . Na wydanie książki – potrzebne są środki – to oczywiste. Szukają pomocnych dłoni między innymi na Portalu PolakPotrafi, który tak bardzo mi pomógł w możliwości pozyskania środków w jakiejś części na wydanie mojej książki .

Możesz ich wesprzeć wpłacając dowolną kwotę na ten cel…Szczegóły znajdziesz tutaj :

http://polakpotrafi.pl/projekt/duze-sprawy

 Tak się cieszę – RUSZAJCIE i POWODZENIA . Wierzę, że  książka poruszy serca czytelników , a dzieci „mniej” doskonałe będą miały wokół siebie grono kolegów, którzy nigdy w życiu nie odrzucą ich ‘inności”. Trzymam kciuki z całych sił !!!!!!!!! Babcia Gosia .

FRANIU, SŁONKO MOJE …TAK MOCNO CIEBIE KOCHAM …

PS . KOMENTOWANIE NA BLOGU ZOSTAŁO JUŻ AKTYWOWANE. Ilość spamów skłoniła mnie do wyłączenia tej opcji. Już jest „porządek ” …Chcesz, pozostaw komentarz …Dziękuję

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *